Firmalar İçin Reklam ve Tanıtım!
 

Üyemiz Olun!

Evleniyoruz.com evlilik sektörünün yeni yıldızı internette yayın hayatına başladı. Evlilik dünyasındaki bütün firmaların yer aldığı sitemiz bu alandaki en başarılı örnek olmayı hedeflemektedir. On yılı aşkın internet tecrübesiyle evlilik sektöründe evlenmeyi düşünen adaylar için gerçek bir kaynak ve paylaşım imkanı sunmaktadır.

İnternet teknolojileri sayesinde artık evlenecek adaylar araştırmalarını, planlamalarını, firma görüşmelerini ve seçimlerini online gerçekleştirmektedir. Bu durum, özellikle büyük şehirler başta olmak üzere giderek daha da yaygınlaşarak sosyal ve hızlı yaşamın vazgeçilmezlerinden birisi haline gelmiştir. Böylece firmaların kendilerini internette tanıtmalarının önemi artmıştır. Evleniyoruz.com firmalar için değerli bir imkan sunuyor, sizlere hergün evlilik programlarını yapmaya çalışan, gelinlik bakan, alyans, kuaför, düğün mekanı arayan yüzlerce kişinin dolaştığı işlek bir caddede bir “mağaza” edinmenizi sağlamaktadır.

Teknik açıdan firmanıza sağlayacağımız hizmetler:

  • Firmanızın tanıtımı için müstakil bir sayfa oluşturulmaktadır ve bu sayfada firma logosu, fotoğraflar, adres, telefon, web adresiniz, email, tanıtım yazınız ve firmanızın haritadaki yeri gibi bilgilere yer verilmektedir.
  • Ürünlerinizin tanıtımı için firmalara sonsuz sayıda ürün girişi imkanı sunulmaktadır.
  • Sitemizde kayıtlı olan kullanıcılara da ürünleri kolaylıkla grörüp seçebilecekleri ve kendi profillerine kayıt edebilecekleri bir ortam sağlanmaktadır.
  • Kullanıcılar kendi ihtiyaçları için sizden teklif isteyebilir ve bu size kullanıcıların ihtiyaçlarını tam olarak öğrenme imkanı sağlamaktadır.
  • Kullanıcıların size mail atmalarını kolaylaştırarak sizin çok daha interaktif bir firma-kullanıcı ilişkisi içinde olmanızı sağlamaktadır.
  • Sitemizin sizler için ayrılmış birçok alanında firmanızın reklamını yapabilir ve kendi web adresinize daha fazla kullanıcı yönlendirmeyi sağlayabilirsiniz.
  • Kendi sayfanızda istediğiniz zaman düzeltme ve güncelleme yapabilirsiniz. Dilerseniz bu konuda herzaman Evleniyoruz.com teknik personelinden destek alabilirsiniz.
  • Sizlere aylık olarak kullanıcı trafiği ve tıklanma oranları ile ilgili bilgilendirme maili gönderilecektir. Böylece sitemizin firmanıza olan katkısını daha iyi görebilme şansınız olacaktır.

Evleniyoruz.com firmaları en iyi biçimde tanıtmayı amaçlamaktadır. Ayrıca kullanıcılar için hazırlanan planlama araçları, yurtiçi ve yurtdışındaki bütün örneklerinden daha kapsamlı ve kullanışlıdır. Bütün bu özellikler, Evleniyoruz.com’un online olduğunda Türkiye’deki en kapsamlı ve kullanışlı evlilik portalı olacağını göstermektedir.

Evleniyoruz.com üyesi olmak çok kolay:

Firmanızın Evleniyoruz.com Sitesinde yer alması için, firma bilgilerinizin sitemizden download edeceğiniz Excel dosyasındaki esaslara uygun olarak fotoğraflar ve logonuzla beraber bize iletilmesi gerekmektedir. Bize gelen başvurular en kısa zamanda siteye yerleştirilecektir.

Firmanız, daha sonradan belirlenecek bir tarihine kadar sitemizde ücretsiz olarak yer alacaktır ve bu tarihten sonra karşılıklı imzalanan sözleşme ile ücretli üyelik başlayacaktır.

Herhangi bir konuda soru sormak veya düşüncenizi paylaşmak isterseniz lütfen bize ulaşın!, en kısa zamanda size geri dönülecektir. Türkiyenin en iyi evlilik portalı Evleniyoruz.com’a katılın ve bizimle beraber firmanızı en iyi şekilde tanıtma imkanına sahip olun.

(Excel dosyasını download etmek için aşağıdaki linke tıklayın ve dosyayı kendi bilgisayarınızda kayıt edin.)

firmabilgileri.xls

Sitemize Reklam Verin!

Sitemizde reklamınızın yer almasını istiyorsanız lütfen bize ulaşın!. En kısa sürede sizinle randevu ve görüşme için iletişime geçilecektir.

Reklam verebileceğiniz alanları görmek için lütfen aşşağıdaki linki tıklayın.

Reklam Alanları