Bahar düğünü

“Cıvıl Cıvıl Bir Bahar Düğünü”

İlkbaharda yapılan düğünlerin çoşkulu bir havası vardır. Bahar canlanma ve tazelenme zamanıdır; Uzun kış aylarından sonra, mutlu çifte katılan tüm davetliler için de bu muhteşem birşeydir. Bahar tazelik, renk ve canlılık getirir.  Kışlıkların kaldırılıp tiril tiril kıyafetlerin ortaya çıktığı  ve canlı renklerin etrafı kuşattığı mevsimdir bahar. Kış aylarının ardından, ince kumaşlar, kolsuz elbiseler sadece gelini değil, aynı zamanda düğün yemeğini ve tabi davetlileri de cezbeder.
Her yıl binlerce çift baharda evlenmeyi seçiyor. Bahar kutlamalar için mükemmel bir mevsimdir. Gelinin buketiyle, masaların orta süsleri ve salonla bütünleşen mevsim çiçekleri her yanı sarar. Çiğdemler, nergisler, irisler ve laleler renklerin gösterişini düğün törenine ve davete taşıyabilir.

Çiçeklerle..

Evliliğin tema renginde, vazolar içine taze çiçekler konularak bahar havası davetli masalarına taşınabilir. Eğer salonda kolonlar ve sütunlar, dış mekanda ise varsa aygınlatma direkleri , ağaçlar, sandalye arkaları çiçeklerle uyumlu çeşitli kurdelalarla bezenerek ortamı renklendimek harika olacaktır.
Eğer düğününüze çocuklar da katılacaksa, onlara rahatça oynayacakları sınırlandırılmış bir ortam hazırlayabilirsiniz. Davet sırasında onlar da çeşitli oyunlarla ve etkinliklerle sunduğunuz hoş ortamın keyfini çıkarabilirler.

Kelebekler…

Bahar düğünleri enfestir. Salonu tavandan sarkan güzel kelebek süsleriyle güzelleştirebilirsiniz. Davet salonunda masalara kelebekli yer kartları ekleyip, nikah şekerlerinizi hoş bir sepetin içinde sunabilirsiniz. Şamdanlar ve onları saran çiçekler de kelebek temalı bu hoş ambiyansın içinde güzel görünecektir.

Temalı düğünler..

Size özel bir tema mükemmel  bir düğün ortamı ortaya çıkarabilir. Temalı davetiyeleri gönderip, aynı temadan çeşitli süsler, ve temayı destekleyen renklerle salonu ve masanızı süsleyebilirsiniz. Yemek ortamında da dekorla uyumlu renkte örtülerle bezenebilir. Bu konuyla ilgili toplanabilecek ve düğününüze katılanların da seveceği bir sürü öğe bulabilirsiniz. Tüm bu farklılıklar hem sizde hem de gelenlerde çok hoş hatıralar bırakacaktır.

Bahar düğününüzü yılın en iyisi yapmak için sadece birazcık hayal gücünüzü kullanın ve evliliğinizi ailenizle ve arkadaşlarınızla kutlamanın tadını çıkarın.

Evleniyoruz.com  ailesi mutlu evlilikler diler.