Yardım Merkezi
 

 

 
Yardım Merkezi / Kayıt ve Giriş

“ Kayıt ve Giriş ”

Kayıt Sırasında:

Sitemizin her türlü olanaklarından yararlanabilmeniz için sitemize kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Kayıt sırasında ad, soyad, ve email gibi bilgilerinizi yazdıktan sonra nişanlı veya sözlünüzün adını ve soyadını da yazmanız istenmektedir.

Email adresiniz geçerli bir email olmalıdır çünkü planlama araçlarında ve firmalarla olan yazışmalarınızda bu email adresiniz kullanılacaktır.

Bütün bilgileri girdikten sonra sizden bir şifre belirlemeniz istenir, buraya en az 4 haneli ve türkçe karakter barındırmayan bir şifre girmeniz gerekmektedir.

Burada yazdığınız bilgileri ve şifrenizi daha sonra kendi kişisel bilgilerinizi görüntülediğiniz bölümde değiştirebilirsiniz. 

Burada yazdığınız isimler kendi oluşturduğunuz web sitenizde ve diğer planlama araçlarında görünecektir, bu sebeple yazım hatalarına dikkat etmenizi öneririz.

Bu formun doldurulmasından sonra sitemize kayıt olmak için "kayıt" tuşuna basmanız yeterlidir.

(Bu bölümde yazdığınız tüm bilgiler üçüncü şahıs veya kuruluşlarla paylaşılmayacaktır ve hiçbir suretle belirtilen maksadı dışında kullanılmayacaktır.)

Giriş Sırasında:

Bu bölümde sizden email adresiniz ve belirlediğiniz şifreniz istenmektedir. Bu bilgilerinizi eksiksiz olarak yazdıktan sonra "giriş" tuşuna basmanız yeterli olacaktır. 

Eğer şifrenizi unuttuysanız,  email adresinizi yazdıktan sonra "buraya tıklayın" yazısına bastığınızda sistem size yeni bir şifre gönderecektir. Bu şifreyle siteye giriş yapabilirsiniz, eğer arzu ederseniz "Kişisel Bilgiler" bölümünde bu şifreyi istediğiniz bir başkasıyla değiştirebilirsiniz.

(Şifre belirleme tamamen otomatik gerçekleşir. Belirlediğiniz şifreler sistemde görünmemektedir ve sizden başkasının bu şifreyi bilme şansı yoktur.)


EkleBunu RSS Ekle Butonu