Yardım Merkezi
 

 

 
Yardım Merkezi / Araçlar SSS

“ Araçlar SSS ”

Planlama Araçları hakkında aklınıza gelebilecek soruları aşşağıda bulabilirsiniz. Buradaki bilgiler sizin için yeterli değilse ütfen bize ulaşınız.
 
1- Yapılacaklar Listesinde neler yapabilirim?
    Bu listede, sizler için önceden hazırlanmış işlere yeni işler ekleyebilirsiniz, bu işlerin silinmesi veya tarihlerinin yeniden belirlenmesi gibi değişiklikler yapıp herhangi bir işe not ekleyebilirsiniz. Ayrıca bu listeyi yazdırabiirsiniz.
     
2- Yapılacaklar Lisesinde yazdığım notlar ve değişikliklerim sonrasında kayboluyor?
    Bütün notlarve değişikliklerden sonra kaydet butonua basıp son durumu kaydetmeniz gerekmektedir.
     
3- Düğün Bütçesinde neler yapabilirim?
    Bu araçta düğününüz ile ilgili harcamalarınızı hesaplayabilir, yeni harcama alemleri ekleyebilir veya seçtiğiniz kalemi silebilirsiniz. İstediğiniz kalem için not yazabilirsiniz. Bu listeyi azdırabilirsiniz. Harcamalarınızı yazdıktan sonra güncelle butonuna basmayı unutmayın.
     
4- Butçedeki toplam rakam nasıl hesaplanıyor?
    Yukarıda yazan bütün rakamlar toplanıyor ve bu rakama bahşişler ve vergiler için 5% lik bir pay ekleniyor ve son rakam oluşuyor.
     
5- Sizin Seçtikleriniz nasıl çalışıyor?
    Sitemizde yer alan bir firmayı veya ürünü seçtiklerim listesine ekle dediğinizde, seçilen firma ise firmalar bölümünde, ürün ise ürünler böümünde gösteriliyor.
     
6- Seçtiğim bir ürünü nasıl seçtiklerim listesinden kaldırabilirim?
    Bunun için seçilmiş ürünün isminin yanındaki çop sepetine tıklamanız yeterli.
     
7- Teklif isteyin nasıl çalışıyor?
   

Sitemizde kayıtlı firmalardan kendi ihtiyaçlarınız için teklif isteyebilirsiniz. Ör: Annenizin Gelinliğini kendi ölçülerinize uyarlatmak istiyorsunuz, Kategoriden "Gelinlik Firmaları" başlığını seçip bir konu başlığı yazdıktan sonra yazmak istediğiniz metin için istediğiniz bir şablonu seçip istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Dilerseniz annenizin gelinliğinin bir fotoğrafını da teklif isteminize ekleyebilirsiniz. Kaydet butonuna bastığınızda teklif isteminiz ilgili kategorideki kayıtlı bütün firmalara gönderilecektir. Daha sonra size gelen teklifleri hemen aşağıdaki bölümde görebilirsiniz.Teklif isteminizi yeniden gözden geçirip düzeltebilirsiniz. Dilediğiniz teklife yanıt verip irtibata geçebilirsiniz. İstediğiniz zaman teklifinizi sonlandırabilirsiniz. Bu firmalara bildirilecektir ve bu teklif istemiyle ilgili bir daha size teklif gelmeyecektir.

     
8- Misafir Listesinde neler yapabilirim?
    Misafir listenize misafir ekleyip çıkartabilirsiniz, online davetiyenin gidip gitmediğini, basılı davetiyenizin gönderilip gönderilmediğini ve kaş kişinin düğününüze katılacağını belirleyebilirsiniz.
     
9- Online davetiye ile davetiyenin posta ile gitmesi arasındaki fark nedir?
    Online davetiye Evleniyoruz.com'un online davetiye aracını kullanarak gönderilen davetiyedir. Bu davetiye gönderildiğinde ilgili kutucuk otomatik olarak işaretlenir. Davetiyenin posta ile gitmesi ise basılı davetiyenizi hangi misafirlerinize posta yoluyla gönderdiğinizi hatırlamanız amacıyla kullanılır.
     
10- Misafir listesindeki Email ile kimlere email atabiliyorum?
    Buradaki Email ile Misafir Listenizdeki herhangi bir misafirinize, toplu olarak tüm misafirlerinize yada seçtiğiniz guruptaki misafirlerinize email gönderebilirsiniz.
     
11- Online davetiyede web sayfamın linkinin online davetiyede yer alması ne anlama geliyor?
    Eğer Evleniyoruz.com'un Evlilik Sayfası aracını kullanır ve bir web sayfası edinirseniz, online davetiyenizde bu linkin görünmesini sağlayabilirsiniz. Böylece davetiye gönderdiğiniz kişiler sizin web sayfanızı ziyaret edebilirler.
     
12- Online davetiye gönderdiğim kişileri misafir listesinde de işaretlemem gerekiyor mu?
    Hayır bu iş otomatik olarak yapılıyor.
     
13- Web sayfam olmadan da hediye listemi hazırlayabilir miyim?
    Evet hazılrlayabilirsiniz, ancak Hediye Listesi web sayfanızla uyumlu olarak çalıştığı için yinede misafirlerinize listenizi gösterebilmeniz için web sayfasına ihtiyaç duyacaksınız.
     
14- Hediye listemde koyduğum link'ler çalışmıyor?
    Hediyenizi tanıtan bir link koyduğunuzda link "http://www.orneksite.com" şeklinde olmalıdır.
     
15- Hediyeyi kimin alacağını nasıl seçebiliyorum?
    Hediyenin başlığının yanında kaç kişinin bu hediyeyi amak istediğini belirten bir rakam göreceksiniz, buraya tıkladığınızda kimlerin hediyeyi almaya talip olduklarını göreceksiniz ve birini seçip yanına da mesajınızı yazıp onayldığınızda bu işlem bütün ziyaretçileriniz tarafından görünecektir.
     
   
     
     
     
     
     
     

EkleBunu RSS Ekle Butonu