Site Kullanım Şartları
 

Bu şartlar siteyi kullanan Kayıtlı Üyeler ile Evleniyoruz.com adlı web sitesinin, hizmet ve kullanım standartlarını belirlemektedir.

LÜTFEN BURADAKİ KULLANIM ŞARTLARINI DİKKATLİCE OKUYUNUZ, SİTEYİ KULLANDIĞINIZ TAKDİRDE BU ŞARTLARI KABUL EDİYORSUNUZ SAYILIR. Şartları kabul etmediğiniz taktirde siteyi kullanmayı durdurarak üyelik işleminizi iptal ettiriniz. Bu şartlar önceden haber vermeksizin değişebilir, güncellenebilir.

Web Sitesindeki Materyalin kullanımı
Evleniyoruz.com sizin kişisel eğlenceniz, bilgi edinmeniz ve iletişiminizi sağlar. Bu sitede gördüğünüz ve okuduğunuz herşey (örnek olarak, imajlar, fotoğraflar, ilüstrasyonlar, yazılar ve içerik olarak nitelendirilen diğer metaryeller) Evleniyoruz.com ve bağlı olduğu ortaklarına aittir. Hiçbir kimse veya kuruluş Evleniyoruz.com'un yazılı izni olmadan hiçbir şekilde bu içeriği satamaz, çoğaltamaz, dağıtamaz, değiştiremez, gösteremez ve kullanamaz. Evleniyoruz.com içeriğinin herhangi bir şekilde kullanılması halinde TC kanunlarında belirtilen yasal işlemlere başvurulacaktır.

1. Hizmet
Hizmet ücretisizdir. Kullanıcı üyeliği ve sitede sunulan diğer hizmetler için bir ücret talep edilmeyecektir. Siteye yüklenen her türlü bilginin sorumluluğu kullanıcıya aittir ve kullanıcılar verilen hizmetler üzerine bir hak iddia edemezler.

2. Hizmetin Reddi
Evleniyoruz.com verdiği hizmet ile ilgili olarak farklı nedenlerden dolayı, hizmet vermeyi durdurabilir ve/veya hizmet vermeye ara verebilir. Bu hakkı gizli tutar ve bu konuda hiçbir garanti vermez.

3. Yükümlülük Sınırlaması
Kullanıcının oluşturduğu profil ve/veya liste ve listeler ile ilgili olarak karşılaşabileceği, gelir kaybı, kar ve zarar, problemler veya maddi, manevi hasarlardan dolayı Evleniyoruz.com sorumluluk kabul etmez.

4. Kullanıcı Hesabı
Sitenin kullanımı için 13 yaş ve üstü olmak gerekmektedir. Kullanıcı seçtiği kullanıcı adı ve şifre ile siteden faydalanır ve Kullanıcı hesaplarında gerçekleşen tüm aktivitelerden sorumludur.

5. Kullanıcı site hizmetlerini kopyalamayacağını, satmayacağını, bu hizmetlerden Evleniyoruz.com bilgisi dışında kar elde etmeyeceğini kabul eder.

Kullanıcı üyeliğin İptali
Evleniyoruz.com sizin kullanım şartlarını ihlal etmeniz durumunda kullanıcı üyeliğinizi haber vererek veya vermeyerek tamamen iptal edebilir. İçeriğin korunması konusundaki yasal yükümlülük kullanıcı üyeliği sona erdikten sonra da devam eder.
Kullanıcı üyelik, kullanıcının başvurusu ile silinebilir ve üyelik altındaki bilgiler hiçbir şekilde geri döndürülemez.

6. Değişiklikler ve Kesintisiz Hizmet
Evleniyoruz.com bilgi ve haber vermeksizin sitenin yayınını durdurabilir veya devredebilir.

Evleniyoruz.com sitenin yayında kalması ve sağlıklı çalışması için tüm çabayı gösterecektir. Yine de sitede oluşan ve farklı nedenlerden meydana gelen kesintiler ile ilgili olarak sorumluluk kabul etmez.

7. Üçüncü Parti Siteler
Evleniyoruz.com site içinde bulunan ve farklı sitelere ulaşan linkler ve ulaştığı siteler ile ilgili sorumluluk kabul etmez. Sitelerin yayın ve içerikler başta olmak üzere, içinde satılan ürünler Evleniyoruz.com 'un yetki ve sorumlulukları dışındadır.

Evleniyoruz.com, üyelerin Evleniyoruz.com üzerinden üçüncü kişi veya sitelerle yaptıkları yazışma ve içerik paylaşımları ile ilgili olarak sorumluluk kabul etmez.

Evleniyoruz.com'a üye olan firmalar ile ilgili olarak sözleşmedeki şartlar geçerlidir.

Sitemize eklenen hediye kapsamındaki ürün özellikleri ve diğer bilgileri, ya kullanıcı üyeler tarafından sağlanmıştır veya kamuya açık kaynaklardan toplanmaktadır. Evleniyoruz.com herhangi bir ürün ile ilgili hiçbir garanti sunmamaktadır.

9. Uyum Yasaları
Üyeler T.C. kanunlarına uygun içerikler ile haklarını kullanacağını kabul eder. Kanuna aykırı türlü davranış ve haraket kişinin kendi sorumluluğundadır ve gerekli durumlarda tüm sorumluluğu alacağını kabul eder. Kullanıcı üye suç teşkil edebilecek hiçbir içeriği siteye ekleyemez. Bu gibi durumlarda üyeliğinin tamamen silineceğini kabul eder.

10. Diğer Şartlar
Kullanıcı üye yazılan tüm maddeleri kabul eder ve uygulayacağını bildirmiş sayılır.

11. Sorular
Konu ile ilgili soru ve sorunlarınızı bize mesaj olarak gönderebilirsiniz.